Skip links

Szkolenie – zmiany w prawie zamówień publicznych 2021 r.

Termin: 20 kwietnia 2021 r.

➡️ 1 stycznia 2021 r. weszła w życie nowa ustawa z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019). Ustawa ta wprowadza szereg zmian oraz nowych rozwiązań prawnych, które dotyczą całego procesu udzielania zamówień publicznych (począwszy od samego planowania postępowania, przez prowadzenie postępowania i udzielenie zamówienia publicznego, aż do realizacji umowy oraz jej ewaluacji).

W związku ze zmianami, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie organizowane przez Kancelarię Radcy Prawnego Rafała Kolano, które poprowadzi ekspert Mec. Michał Kaczyński.

Opis szkolenia:Celem szkolenia jest wprowadzenie i omówienie podstawowych definicji i mechanizmów stosowania nowej ustawy Prawo zamówień publicznych. Podczas szkolenia zostaną omówione aspekty prawne związane z wejściem w życie nowej ustawy – Prawo zamówień publicznych, w tym przedstawienie nowych instytucji prawnych, praw i obowiązków zamawiających oraz wykonawców, a także zmian w funkcjonowaniu dotychczasowego modelu zamówień publicznych w Polsce. Podczas szkolenia zostaną poruszone kwestie porównawcze związane z dotychczasowymi i nowymi przepisami, a także praktyczne aspekty nowych regulacji z punktu widzenia doradztwa prawnego.

Dla kogo?

✅pracownicy administracji publicznej,

✅pracownicy podmiotów udzielających zamówień publicznych związane z przygotowaniem i prowadzeniem postępowań przetargowych,

✅przedstawiciele wykonawców ubiegający się o uzyskanie zamówienia publicznego.

Cena szkolenia: 249 zł netto

Zapisy na maila: [email protected]