NASZ ZESPÓŁ

Radcy prawni / adwokaci

Paweł Larisch, adwokat

Specjalizuje się w prawie i postępowaniach cywilnych, prawie obrotu nieruchomościami i problematyce związanej z nieruchomościami, spółkami prawa handlowego, prawem i postępowaniem karnym, prawem pracy, prawem zamówień publicznych. Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego. Po godzinach zajmuje go sport, kinematografia, techniki mediacji i negocjacji oraz psychologia.

Paweł Piskozub, radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w problematyce nieruchomości, prawie hazardowym, ochronie danych osobowych, prawie autorskim, prawie reklamy, prawie spółek handlowych, nieruchomościami w prawie upadłościowym. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Po godzinach zajmuje go kolejnictwo i modelarstwo kolejowe.

Michał Kaczyński, radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w prawnej obsłudze inwestycji budowlanych, prawie samorządu terytorialnego, gospodarce nieruchomościami oraz w prowadzeniu sporów sądowych. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Miłośnik kwalifikowanej turystyki górskiej oraz dzikiej przyrody.

NASZ ZESPÓŁ

Aplikanci radcowscy / Aplikanci adwokaccy

Agata Zawisza

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w prawie i procedurze cywilnej, w tym w postępowaniach przed sądami polubownymi, prawie spółek handlowych i prawie sportowym. Posiada szerokie doświadczenie w kompleksowej obsłudze klubów sportowych. Biegła znajomość języka angielskiego. Interesuje się historią mody i relacjami międzyludzkimi. Miłośniczka muzyki Pink Floyd, filmów Tima Burtona i Quentina Tarantino.

Artur Kozieł

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań, prawnej obsłudze podmiotów medycznych oraz prawie samorządu terytorialnego.

NASZ ZESPÓŁ

Doktoranci

Szymon Muszer

Doktorant w Zakładzie Prawa i Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Uczestnik i prelegent licznych konferencji, autor publikacji naukowych. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa i postępowania cywilnego, a także prawa sportowego. W swojej działalności naukowej zajmuje się w szczególności zagadnieniami związanymi z informatyzacją sądownictwa oraz prawem nowoczesnych technologii. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Prywatnie interesuje się sportem- piłką nożną, tenisem ziemnym, a także polityką i sprawami społecznymi. Kolekcjoner autografów znanych osobistości

Kamil Bąk

Asystent-doktorant na WPiA UŚ w Katowicach. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, w tym w regulacjach o europejskim zgrupowaniu interesów gospodarczych oraz spółce europejskiej, prawie restrukturyzacyjnym. Język angielskim w stopniu komunikatywnym. Hobbystycznie zajmuje się produkcją grafiki komputerowej 3d, gra w tenis ziemny.

NASZ ZESPÓŁ

Prawnicy

Agnieszka Jankowska

Z wykształcenia filolog rosyjski i prawnik.Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy, ZUS z uwzględnieniem emerytur górniczych, a także prawnej obsłudze wspólnot mieszkaniowych. Lubuje się w pisaniu opinii prawnych i umów. Język rosyjski biegle, angielski i ukraiński komunikatywnie.Prywatnie kostiumograf, tłumacz rosyjskiej piosenki autorskiej, miłośniczka podróży, gór, poezji śpiewanej i filmów Lyncha.

NASZ ZESPÓŁ

Administracja

Elżbieta Tkacz

Justyna Sak

TOP