Skip links

O kancelarii

My nie doradzamy, my rozwiązujemy problemy.

Chcemy, aby nasza wiedza i umiejętności przyniosły Państwu jak najwięcej korzyści, dlatego też we współpracy stawiamy na elastyczność oraz dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań klientów.

Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie w obsłudze podmiotów o zróżnicowanych profilach prawnych, pozwoliły wypracować metody, gwarantujące najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny świadczonych usług.

Doskonałe przygotowanie pracowników kancelarii pozwala z sukcesami zajmować się obsługą podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Każda z tych grup może liczyć na w pełni profesjonalną obsługę.

Model współpracy każdorazowo uzgadniamy z Klientem, tak aby spełniał on oczekiwania i były w pełni funkcjonalny. W ramach świadczonych usług przewidujemy możliwość wspierania naszych Klientów w ich siedzibach. Polega to na wydelegowaniu na określoną liczbę godzin bądź dni w tygodniu pracownika Kancelarii do obsługi bezpośrednio w firmie Klienta. Dzięki temu - bez zbędnej zwłoki - możemy reagować w nagłych wypadkach, zapewniając stałą opiekę prawną.

Rozwiązujemy problemy.

Wieloletnia praktyka i doświadczenie.

Obsługa podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Współpracujemy z Kancelariami w innych miastach i Państwach.