EN | DE | CN | RU |
Newsletter

My nie doradzamy. My rozwiązujemy problemy.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kolano - to wyselekcjonowany i wyspecjalizowany zespół ambitnych oraz młodych ludzi, mających już bogate doświadczenie zawodowe. Wśród pracowników kancelarii znajdują się radcy prawni, adwokaci, aplikanci radcowscy, aplikanci adwokaccy oraz prawnicy. Ponadto kancelaria na stałe współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin - są to m.in. rzeczoznawcy, księgowi, a także eksperci z takich dzień jak ekonomia, psychiatria, psychologia.

Kluczem do osiąganych przez Kancelarię sukcesów jest zaangażowanie i spersonalizowane podejście do potrzeb każdego klienta.

Radcy prawni / adwokaci

Marzena Ćwikiel, radca prawny

Marzena Ćwikiel, radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w windykacji należności, zabezpieczeniach wierzytelności, prawie rodzinnym, prawnej obsłudze podmiotów leczniczych, prawie rzeczowym. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Miłośniczka sportu (biegania) oraz twórczości Salvadora Dali i Davida Lyncha. Lubi literaturę kryminalną.

Paweł Larisch, adwokat

Paweł Larisch, adwokat

Specjalizuje się w prawie i postępowaniach cywilnych, prawie obrotu nieruchomościami i problematyce związanej z nieruchomościami, spółkami prawa handlowego, prawem i postępowaniem karnym, prawem pracy, prawem zamówień publicznych. Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego. Po godzinach zajmuje go sport, kinematografia, techniki mediacji i negocjacji oraz psychologia.

Paweł Piskozub, radca prawny

Paweł Piskozub, radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w problematyce nieruchomości, prawie hazardowym, ochronie danych osobowych, prawie autorskim, prawie reklamy, prawie spółek handlowych, nieruchomościami w prawie upadłościowym. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Po godzinach zajmuje go kolejnictwo i modelarstwo kolejowe.

Michał Kaczyński, radca prawny

Michał Kaczyński, radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w prawnej obsłudze  inwestycji budowlanych, prawie samorządu terytorialnego, gospodarce nieruchomościami oraz w prowadzeniu sporów sądowych. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Miłośnik kwalifikowanej turystyki górskiej oraz dzikiej przyrody.

Maciej Miąsko

Maciej Miąsko

Adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie karnym oraz informacji publicznej. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze spółek kapitałowych, a w szczególności w prowadzeniu procesów inwestycyjnych, emisji akcji oraz obligacji. Komunikatywnie posługuje się językiem angielskim, natomiast w stopniu zaawansowanym - językiem niemieckim. Interesuje się motoryzacją, makrostrukturami społecznymi, twórczością malarską Jacques Louis-David.

Aplikanci radcowscy / Aplikanci adwokaccy

Agata Zawisza

Gabriela Marek

Paweł Stachura

Paweł Stachura

Aplikant radcowski II roku przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz prawie administracyjnym. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Jego hobby to literatura, motoryzacja oraz film. Lubi muzykę Kazika Staszewskiego, reportaże Ryszarda Kapuścińskiego oraz filmy Martina Scorsese.

Doktoranci

Szymon Muszer

Kamil Bąk

Kamil Bąk

Student IV roku prawa na WPiA UŚ w Katowicach. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, w tym w regulacjach o europejskim zgrupowaniu interesów gospodarczych oraz spółce europejskiej, prawie restrukturyzacyjnym. Język angielskim w stopniu komunikatywnym. Hobbystycznie zajmuje się produkcją grafiki komputerowej 3d, gra w tenis ziemny.

Prawnicy

Alicja Micińska

Katarzyna Jagusiak

Przemek Matuszczak

Administracja

Aleksandra Kabus

Copyright © 2017 Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Kolano - Wszelkie prawa zastrzeżone